Meble Opole

cennik+meble

Drewno dębowe z uwagi na swoje właściwości od wieków wykorzystywane jest do produkcji mebli. Naturalność trwałość i ponadczasowość to podstawowe zalety drewna dębowego W procesie produkcji można nadać mu różnorodną kolorystykę lub pozostawić go w klasycznym naturalnym kolorze. Meble zrobione z dębu przez dziesiątki lata będą cieszyły swoich nabywców.

Meble Dębowe - czytaj więcej

Drewno sosnowe jest najczęściej wykorzystywanym surowcem do produkcji mebli. Bardzo charakterystyczne cechy drewna sosnowego jak kolor, rysunek czy zapach przysparzają mu ciągle nowych zwolenników. Pomimo, że jest to drewno mniej wytrzymałe niż dąb czy buk to znakomicie sprawdza się jako materiał na meble do sypialni jadalni czy kuchni. Drewno sosnowe można barwić na wiele kolorów i ostatecznie wykańczać lakierem lub woskiem.

Meble Sosnowe - czytaj więcej

Drewno bukowe – posiada szereg cech, które sprawiają, że jest drewnem wyjątkowym. Jego właściwości klasyfikują buk bardzo wysoko w hierarchii dostępnych gatunków drewna. Jest to drewno twarde ciężkie i bardzo wytrzymałe, dobrze nadaje się do produkcji różnych rodzajów mebli. Naturalny buk ma kolor jasny , ale występuje też ciemniejsza odmiana twardzielowa. Meble wykonane z drewna bukowego można barwić na dowolne kolory z zachowaniem jego charakterystycznego rysunku.

Meble Bukowe - czytaj więcej

Usługa meble na wymiar to oferta dzięki której możemy zaoferować Państwu możliwość zmiany standardowych wymiarów oferowanych mebli w celu dostosowania do pomieszczeń lub przeznaczenia. Mamy również możliwość wykonania całkiem nietypowych mebli w/g własnych projektów.

Meble na wymiar - czytaj więcej

KONTAKT

Salon Meble Drewpol Dane firmowe:
Meble Drewpol
Adres: Pużaka 61
45-273 Opole
Salon Meble Drewpol Tel./Fax: 77 4544878, 505105284
Salon Meble Drewpol Email: info@mebledrewpol.pl

SALON MEBLOWY

Salon Meble Drewpol Salon Meblowy
Adres: Pużaka 61
45-273 Opole
godziny otwarcia:
pon-piątek: 10:00 -18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

JAK DOJECHAĆ

FIRMA

Oferujemy: Meble sosnowe - Opole | Drzwi sosnowe - Opole | Materace - Opole - Bogaty asortyment w Opolu: drzwi sosnowych, materacy, mebli sosonowych. Drzwi Opole